Tuesday , May 17 2022

Do të bëhet baba së shpejti? Konkurrenti i Përputhen sqaron të vërtetën pas komenteve të bujshme

Advertisement

Ditët e fundit është përfolur se Murati i Përputhen se është në lidhje me një vajzë dhe se të dy presin një fëmijë. Djali nga Turqia ka sqaruar gjithë historinë duke thënë se nuk është e vërtetë. “Nuk janë të vërteta, edhe ortakja ime është shumë e shqetësuar nga ky lajm, nuk është e vërtetë. Me atë vajzën nuk jemi as në lidhje, doja të thoja që nuk janë të vërteta”, tha Murati.

Advertisement