Thursday , May 19 2022

Edhe pse të ndarë ja ku e mbanë ende ish i dashuri Bora Zemanin

Advertisement

Ishin njëri ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptare. Që kur e konfirmuan lidhjen, ata morën shumë zemra të fansave të tyre, shkruan infokosova. Ndarjen ende nuk e kanë konfirmuar publikisht por largimi i njëri-tjetrin nga rrjetet sociale i bënë fansat e besojnë se janë ndarë.

Njeri-tjetrin e larguan, por Donaldi ende e mbanë një fotografi të Borës dhe vëllait të tij në llogarinë e tij instagram.

Se çka do të ndodhë në vazhdim mbetet të shihet./Infokosova/

Advertisement