Tuesday , May 17 2022

Shkrumbohet makina,Policia hidhet në veprim, shoqëron 6 persona, dyshohet se…

Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e shkuar në Krujë ku një automjet tip “Volswagen”, në pronësi të shtetasit S.H., është shkrumbuar nga flakët. Policia ka shoqëruar 6 persona për ngjarjen. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes ku ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit 6 persona, janë sekuestruar pamje filmike si dhe janë kryer disa kontrolle banesash.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë.

Advertisement