Sunday , May 22 2022
Foto Arkiva

Po kalonte rrugën për të hedhur mbeturinat, përplaset nga një makinë e moshuara

Advertisement

Një e moshuar është përplasur nga një makinë në Lushnje, teksa po kalonte rrugën për të hedhur mbeturinat. Mjeti me targa AA 079 OC, tip ‘Ford’, ishte duke parakaluar rrugën, ndërkohë që përplasi të moshuarën. E moshuara ka marrë dëmtime të lehta dhe është dërguar në spital për mjekim për të specializuar.

Policia po kryen veprimet hetimore në vendngjarje.

Advertisement