Thursday , May 19 2022

Del fotoja e veçantë/ Lulzim dhe Aurela Basha festojnë përvjetorin e martesës. Sa bukur duket çifti

Advertisement

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha feston sot një datë të veçantë. Çifti Basha kanë përvjetorin e martesës dhe këtë ditë të shënuar në jetën e tyre, Lulzim dhe Aurela Basha kanë zgjedhur ta festojnë në Dhërmi.

Ka qenë pikërisht Aurela Basha, e cila ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto buzë detit me bashkëshkortin e saj Lulzim Basha, ku të dy shfaqen tejet elegantë.

Advertisement