Friday , May 20 2022

EMRI/ U përplas nga motori, ndërron jetë në spital 63-vjeçarja në Elbasan

Advertisement

Një aksident me pasojë humbje jete ka ndodhur ditën e djeshme në Elbasan. Një motor ka përplasur një 63-vjeçare, e cila mbeti e plagosur rëndë dhe më pas ndërroi jetë në spital. Bëhet me dije se Zymrie Aqifi, 63-vjeç, nuk ka mundur që t’u mbijetojë plagëve të marra si pasojë e aksidentit. Ndërkohë që është aṙestuar drejtuesi i motorit.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd.

Advertisement