Tuesday , May 17 2022

Vjehrra e saj feston datëlindjen, Xhensila i dedikon fjalët më të ëmbla. Dedikimi i Besit edhe më prekës

Advertisement

Një marrëdhënie si kjo e Xhensila Myrtezajt me vjehrrën e saj e ka zili çdo vajzë. Në 60-vjetorin e datëlindjes së vjehrrës së saj, Xhensila ka zgjedhur fjalët më të veçanta për ta uruar, teksa publikoi dhe një foto duke e përqafuar.

“Nëna kamomili…Gëzuar ditëlindjen.”, shkroi këngëtarja.

Po ashtu dhe Bes Kallaku ka ndarë një foto nga festa e organizuar për të ëmën, ku shihet duke e përqafuar, krahas së cilës ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla.

 “Mamaja ime, Shpresa, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. Urime 60 vjetorin e bukura mam.”

Advertisement