Friday , May 20 2022

Mori vetëm 517 vota ne Elbasan, ja çfarë thotë Rudina Hajdari e Nisma Thurje

Advertisement

Kandidatja për deputete e “Nismës Thurje” në Elbasan, Rudina Hajdari premton se do të qëndrojë pranë qytetarëve këto 4 vite edhe përse nuk arriti të fitonte një mandat. Përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, ajo shkruan se do të mundohet të flas më qartë e të shpjegojë më mirë dëmin që i shkaktohet Qarkut të Elbasanit e gjithë vendit nga ĸrimi i organizuar dhe politikanët e lidhur me të.

Rudina shprehet se ajo që lexon nga këto zgjedhje parlamentare është se politikanët e lidhur me ĸrimin kanë triumfuar dhe se personazhe anonimë, të cilët nuk njihen në publik, nuk kanë artikuluar kurrë asnjë ide politike, nuk kanë asnjë vlerë përveç lidhjes me botën e ĸrimit, po rezultojnë si njerëz të votuar nga qytetarët

“Ne humbëm një betejë por jo lùftën. Lùftën do e fitojmë me shqiptarët e për Shqipërinë.”, shkruan ajo në fund të postimit.

“Nisma Thurje” në Qarkun e Elbasanit ka arritur të sigurojë vetëm 1.1% të votave.

Ndërkohë kandidatja Rudina Hajdari mori vetëm 517 vota.

Advertisement

52 Komente

 1. Pingback: Mori vetëm 517 vota ne Elbasan, ja çfarë thotë Rudina Hajdari e Nisma Thurje - Elbasani News

 2. Pingback: газовый котел двухконтурный

 3. Pingback: canadian pharmaceuticals

 4. Pingback: canadian prescriptions online

 5. Pingback: keuybc.estranky.skclanky30-facts-you-must-know--a-covid-cribsheet.html

 6. Pingback: gwertvb.mystrikingly.com

 7. Pingback: telegra.phIs-It-Safe-To-Lift-COVID-19-Travel-Bans-04-06

 8. Pingback: canadian pharmacy king

 9. Pingback: canadian pharmacycanadian pharmacy

 10. Pingback: canadian rx world pharmacy

 11. Pingback: https://pharmacy-online.yolasite.com/

 12. Pingback: kevasw.webgarden.com

 13. Pingback: https://62553dced4718.site123.me/

 14. Pingback: https://seketu.gonevis.com/high-10-tips-with-order-medicine-online-1/

 15. Pingback: ghswed.wordpress.com20220427he-final-word-information-to-online-pharmacies

 16. Pingback: kerbgsw.mystrikingly.com

 17. Pingback: kuebser.estranky.skclankysupereasy-methods-to-study-every-part-about-online-medicine-order-discount.html

 18. Pingback: canadian pharmacys

 19. Pingback: kerbiss.wordpress.com2022042714

 20. Pingback: heswcxc.wordpress.com20220430online-medicine-tablets-shopping-promotion-one-hundred-and-one

 21. Pingback: sernert.estranky.skclankyconfidential-information-on-online-pharmacies.html

 22. Pingback: canadadrugs

 23. Pingback: https://canadian-pharmaceuticals-online.yolasite.com/

 24. Pingback: https://online-pharmacies0.yolasite.com/

 25. Pingback: https://6270e49a4db60.site123.me/blog/the-untold-secret-to-mastering-aspirin-in-just-7-days-1

 26. Pingback: deiun.flazio.com

 27. Pingback: canadian pharmacies

 28. Pingback: kerntyas.gonevis.comthe-mafia-guide-to-online-pharmacies

 29. Pingback: https://kerbnt.flazio.com/

 30. Pingback: http://nanos.jp/jmp?url=http://cialisonlinei.com/

 31. Pingback: canada pharmacy online

 32. Pingback: canada viagra

 33. Pingback: kerntyast.flazio.com

 34. Pingback: canadian drugs

 35. Pingback: https://gewrt.usluga.me/

 36. Pingback: canada drug pharmacy

 37. Pingback: canadian prescription drugstore

 38. Pingback: https://site273035107.fo.team/

 39. Pingback: site656670376.fo.team

 40. Pingback: site561571227.fo.team

 41. Pingback: https://site102906154.fo.team/

 42. Pingback: no 1 canadian pharcharmy online

 43. Pingback: kawsear.fwscheckout.com

 44. Pingback: https://hertnsd.nethouse.ru/

 45. Pingback: uertbx.livejournal.com402.html

 46. Pingback: https://avuiom.sellfy.store/

 47. Pingback: https://pharmacies.bigcartel.com/

 48. Pingback: kwersd.mystrikingly.com

 49. Pingback: gewsd.estranky.skclankydrugstore-online.html

 50. Pingback: https://kqwsh.wordpress.com/2022/05/16/what-everybody-else-does-when-it-comes-to-online-pharmacies/

 51. Pingback: site592154748.fo.team

 52. Pingback: aonubs.website2.me