Tuesday , May 17 2022

Nuk e kemi parë asnjëherë kështu, Tea Trifoni ‘çmend’ fansat me foton e fundit

Advertisement

Tea Trifoni, vajza nga Tirana, e cila arriti të marrë famë nga emisionit Përputhen. Ajo ishte në mbi peshë, e fal intervenime të mundshme, ajo ka rritur format e saj të dëshiruara, shkruan infokosova. Së fundmi në llogarinë e saj instagram, Tea ka publikuar një fotografi, tek sa shihet mjaftë e bukur dhe e lumtur.

Ajo në këtë fotografi është përkujdesur t’i reklamoj edhe këmbët e saj./Infokosova/

Advertisement