Monday , May 23 2022

Ndalohet nga policia një 35 vjeçar në Elbasan, shpallet në kërkim një tjetër. Arsyeja

Advertisement

Një 35-vjeçar i akµzuar për vjedhje është ndaluar nga policia e Shtetit, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Policia bën me dije se është aṙestuar E.U, banues në Elbasan si dhe është shpallur në kërkim D.K, po ashtu banues në qytet. Ata akµzohen se kanë vjedhur disa vegla pune në një magazinë, ndërsa kanë tentuar gjithashtu të marrin edhe para në banesën e K.K. Më 6 korrik 2020 ata kanë vjedhur vegla pune në një tjetër banesë në Cërrik.

Advertisement