Tuesday , May 17 2022

Ermali dhe Ariana kthehen nga pushimet në Dubai, habiten se çfarë gjetën para pragut të shtëpisë

Advertisement

Për një javë, çifti i njohur i shoëbizit Ariana dhe Ermal Fejzullahu kaluan pushimet e hershme në Dubai. Çifti nga atje kanë sjellë imazhe tejet të bukura. E me të mbërritur, Ariana është “befasuar” me atë se çfarë pa para pragut të shtëpisë.

E habitur, Ariana ka ndarë një fotografi me ndjekësit duke iu kërkuar që t’i tregojnë se cili është kuptimi, çfarë thuhet në ‘legjenda’ kur pragu i shtëpisë ‘pushtohet’ nga milingonat.

Advertisement