Sunday , May 22 2022

Sërish aksident në autostradë, përplasen disa makina. Radhe kilometrike (Foto)

Advertisement

Një aksident i shumë-fishtë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.Disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë janë shkaktuar dëme të mëdha materiale ndërsa nga informacionet paraprake, nuk raportohet për të lënduar.Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik në zonë, duke bërë që radha kilometrike e automjeteve të vazhdojë deri në hyrje të qytetit bregdetar.

Për ngjarjen nuk ka ende njoftim zyrtar nga policia.

Advertisement