Monday , May 23 2022

Pas rrëfimit të Teas për ndarjen, Bearti tregon versionin e tij: Nuk doja të të njollosja ty, por kam dy fjalë për ty…

Advertisement

Diten e djeshme ne platformen me pagese te Perputhen Tea ka dhene nje interviste ekskluzive ku ka treguar se shkak ishte xhelozia e tepruar e Beartit dhe festa e saj e ditelindjes qe u kthye ne sherr te madh ne Stamboll. Pas kesaj ka reaguar Bearti ku ka thene se ajo e shiti per 3.99 euro si dhe ka paralajmeruar se do te tregoje versionin e tij te historise pasi Tea po ben viĸtimin.

Pak me pare ai ka publikuar nje video ne Instagram ku thote:

“S’po di nga t’ja filloj sapo degjova rrefimin 4 euro te Tea Trifonit, u zhgenjeva por njerezit ja lypen per ta dhene kete interviste sepse u intereson. S’kam dashur me fol per keto sene e kam mshel me nje story para nje dite qe ke bere nje gabim shume te madh ate dite. Te thash qe skemi me pune mbylle me kete gabim por ty te intereson shume mendja e publikut. Per cdo veprim qe e ben nje njeri ka pasoja, kete sen duhet te dish. Rrefimi ekskluziv i Tea Trifonit Bearti xheloz, pa siguri. Une skam skenar po flas cfare mbaj mend. Ti doje ta beje publike kete gje qe ne Turqi qe fillove me ato Ask-at e ju tregove njerezve cfare ka ndodhur. Une kam bere per ty, une te kam pritur ty 3 muaj me ato veprimet e tua. Une e marr pergjegjsine gjoben gjykaten e gjithcka por ti ke patur qellimet e tua e ke dashur te shkosh deri ne fund, ne rregull. Ti ke dal para krejt shqiptarve per veprimet e tua jo per mua, une kam qene ai qe te kam ndenjur ne krah per kêrcênimet e ofendimet. Kam perfshire edhe familjen time per veprimet e tua. Une jam xheloz dhe ti e ke ditur prej fillimit cfare me pengon dhe cfare jo ta kam treguar kush jam. Ti me ke thirrur doja te kisha nje jete me ty. Kam ardhur ne parukieri te kam pritur dy ore qe mos te te lija te vije me taxi. Ke bere shume gabime ne kete rrugetimin tone qe prej fillimit tone prandaj me ke dhene pasiguri. Ti e di cfare gabimesh ke bere qe une sdua kurre te ti permend. Kjo video eshte me shume per ty se per publikun Tean, ty ste ka interesuar cfare doja te flisja une por cfare doje ti sepse po te te interesonte nuk e beje ate rrefim. Nuk kemi vrár askend Tea nuk ka vdêĸur askush. Ty te ka interesuar vemendja publikut jo mua, po te me interesonte fama une luaja akoma qysh ke luajtur ti. Une sjam budall qe mos luaj duke aktruar por s’me ka interesuar kurre vemendja. Ne intervista nuk shkoja per hatrin tend edhe pse me kane thirrur sepse nuk doja te te njollosja ty dhe kete ti e di shume mire”- ka thene ai.

Advertisement