Friday , May 20 2022

Shérr mes disa personave në Elbasan, plagoset njëri prej tyre

Advertisement

Tre persona janë përfshirë në një k0nflikt fizik, në lagjen ‘Skënderbej’ të Elbasanit. Gjatë k0nfliktit, njëri prej personave është goditur me mjete të forta dhe për pasojë ka mbetur i plag0sur. Ai është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Nuk dihen ende shkaqet e shérrit, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve të përfshirë.

(BalkanWeb)

Advertisement