Thursday , May 19 2022

Orinda Huta zgjedh ta zbulojë gjininë e bebit në një ditë të veçantë për Turin. Është…

Advertisement

Pas qarkullimit të lajmeve se Orinda Huta është në pritje të ëmbël, çifti vendosi ta konfirmojë pak ditë më parë këtë lajm, nëpërmjet një postimi. Orinda publikoi një foto, e përqafuar me Turin, i cili mban duart përreth barkut, tanimë mëse i dukshëm.

“Duke pritur mrekullinë që Zoti zgjodhi të na bekojë”, -shkruan ajo përkrah fotos.

Së fundmi ka qenë ditëlindja e moderatorit të njohur, Turjan Hysko, i cili po e feston këtë 36-vjetor me një emocion ndryshe. Midis shumë urimeve për ditëlindje, gjendet ai më i ndjeri dhe më i veçanti, urimi nga partnerja e tij.

Ajo ka vendosur në sfondin e videos këngën e Beyonces, “Daddy Lessons”, ku mund të dëgjohen fare qartë fjalët “Daddy’s little girl”.

Nëpërmjet kësaj konfirmohet se çifti është në pritje të një vajze.

Advertisement