Monday , May 16 2022

Ky eshte 25 vjeçari që u gjet pa jetë në palestër: Nuk e besoj që ike kaq shpejt…(Foto)

Advertisement

Nje ngjarje e rende ndodhi dje ne Elbasan, ku nje i ri ka humbur jeten brenda ambienteve të një palestre. Ai eshte identifikuar si Stavri Bardhi. Burime bëjnë me dije se i riu ka qenë i apasionuar pas palestrës dhe nuk përjashtohet mundësia që të ketë marrë stimulantë, për të rritur performancën gjatë stërvitjes.

“Nuk e besoj dot qe ike kaq shpejt Stavri Bardhi.

Do me mungosh shume e gjithmone do te kujtoj per njeriun me zemer te madhe qe kishe e per te gjitha ato histori te bukura qe kemi e qe u prene ne mes sot.

Ngushellimet e mija te perzemerta Nikos, Leles, Krisit e Nisit.

Zoti ju dhente force ta perballoni kete humbje te papershkrueshme qe na brengosi te gjitheve.

Qofsh i Xhenetit shok!” shkruan nje shok i 25 vjecarit ne nje dedikim prekes ne Facebook.

Advertisement