Tuesday , May 17 2022

Si rrallëherë, Rudina Magjistari ndan pamjet e veçanta të vajzës së saj. Ja sa është rritur Mia (FOTO)

Advertisement

Rudina Magjistari është një nga personazhet publikë mjaft të pëlqyer. Moderatoren e shohim çdo ditë me emisionin ‘Rudina’ në Tv Klan, ndërkohë që është aktive dhe në rrjete sociale ku ndan momente nga përditshmëria e saj si dhe mendime lidhur me tema të caktuara me fansat/ndjekësit.

Së fundmi ajo ka publikuar një pamje shumë të veçantë të vajzë së saj, Mia të cilën e ka mbajtur të distancuar nga vëmendja e publikut dhe ajo mediatike. E megjithatë edhe këtë herë Rudina nuk e ka zbuluar portretin e së bijës, e cila duket që tanimë është një zonjushë e vogël e lidhur me këtë ajo është e vendosur të mos e zbulojë derisa ajo rritet e të vendosë vetë.

Advertisement