Monday , May 16 2022

Operacionet platike apo mosha? Sa shumë ka ndryshuar Bora Zemani (FOTO)

Advertisement

Bora Zemani është ndër moderatoret më të mira dhe më profesioniste në Shqipëri. Ajo drejton që prej shtatorit të vitit të kaluar emisioni më të ndjékur në shqiptari, Për’Puthen i cili ka thyer të gjitha rekordet e shikueshmërisë. Bora përveçse një prezantuese shumë e aftë është dhe një ndër bukuroshet e ekraneve shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur nga lídhja shumë-vjeçare që pati me DJ e njohur Vin Velin e cila përfundoi me dívorc. Vin Veli flet për herë të parë mbi ndarjen nga Bora Zemani: “Pse duhet të urrehen çiftet kur ndahen?” Aktualisht moderatorja e ‘Për’Puthen’ po shijon romancën me Donald Veshajn.

Ato janë një çift shumë simpatik, shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe preferojnë që lídhjen e tyre mos ta “ekspòzojnë” shumë nëpër rrjéte socíale. Një gjë e cila vërehet tek Bora Zemani është ndryshimi i saj ndër vite. Herë pas herë janë publikuar foto ku duket qartë sa shumë moderatorja ka ndryshuar në pamje me kalimin e viteve.

Bora për momentin është moderatorja më e sukseshme në vendin tonë sepse drejton emisionin më të famshëm në Shqipëri dhe nëqoftese ky Reality Show ka audiencën on top çdo ditë një ndër meritat kryesore e ka ajo.

Advertisement