Friday , May 20 2022

E mbani mend filmin “Kërcim Dashurie”? Shikoni si është katandisur aktorja kryesore

Advertisement

Jennifer Grey eshte nje aktore amerikane, e cila ne Shqiperi dhe ne bote eshte bere shume e njohur me ane te filmit “Kercim dashurie” ku ajo luante krah aktorit Patrick Swayze. Megjithate fama e saj mori fund menjehere mbasi aktorja u fiksua mbas operacioneve plastike te cilat i kane ndryshuar komplet pamjen. Shikoni me poshte fotot para dhe pas operacioneve plastike.

Kjo foto eshte e vitit 1987 ne filmin “Kercim Dashurie” ku Jennifer fitoi Globin e Arte ne kategorine e aktoreve me te mira.

Por aktorja vendosi te beje operacione ne fillim te viteve 90 duke bere qe te humbasi komplet pamjen e saj te dikurshme. Ndryshimi i madh i pamjes se jashtme, beri qe fansat te mos ta njihnin me dhe te krijonin antipati per aktoren.

Per fat te keq menjehere mbas ndryshimeve te saj, asnje nga studiot e medha te filmave nuk i beri me oferta aktores. Karriera e saj u shkaterrua brenda pak viteve. Aktorja tashme 60 vjecare u shpreh para disa kohesh se eshte penduar jashte mase shume per operacionet qe beri sepse e humbi te gjithe famen e fituar nga “Kercim Dashurie”.

Advertisement