Monday , May 16 2022

E gjeni dot se kush është kjo vogëlushe? Moderatorja e njohur publikon foton e rrallë nga fëmijëria

Advertisement

Ajo është tepër hermetike kur bëhet fjalë për jetën e saj private, mirëpo me sa duket moderatorja Nevina Shtylla është bërë nostalgjike dhe ka hapur arkivën e fotove të saj të fëmirërisë. Pikërisht një foto nga fëmijëria e saj e ka ndarë edhe në rrjetet sociale.

E gjeni dot se kush është kjo vogëlushe?

Moderatorja shfaqet në moshë shumë të vogël, me flokët me onde, të prera shkurt dhe vëmë re se portreti i saj është po aq i ëmbël sa sot.

“Baby Nevi”- ka shkruar ajo krahas fotos që s’e kishim parë më herët.

Advertisement