Friday , May 20 2022

Të dy janë mjaft të njohur për publikun: Bëhet fjalë para 30 vitesh, e gjeni dot se cilët janë personazhet në fjalë

Advertisement

Një foto e këngëtarit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea në rininë e tij di t’ju habisë. Ai shfaqet në krahë të bashkëshortes së tij Anilës, i qeshur, me më shumë flokë dhe me disa kilogramë më tepër. Për të gjithë adhuruesit, kuriozitetin e ka shuar këngëtarja Ronela Hajati, e cila ka publikuar foton e të atit Mirash Hajati, gazetar dhe ish-drejtor i RTSH-së bashkë me Arditin e bashkëshorten e tij.

Këtë kujtim ajo e ka ndarë në Instagram dhe me sa duket fotoja është shkrepur në vitet ‘80-të.

Advertisement