Monday , May 16 2022

Me 40 mijë euro rrogë? Shikoni brenda shtepisë luksoze së Blendi Fevziut (Foto)

Advertisement

Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më publikë të Shqipërisë. Me emisionin e tij që në fillimet e demokracisë ka arritur të marrë vëmendje.Duke pasur këtë status, Fevziu hyn edhe në kategorinë e njerëzve më të pasur të medias. Konkretisht ai paguhet me pagat më të larta në Shqipëri, për të mos thënë që është moderatori me pagën më të lartë, të përfolur në disa media si 40 mijë euro?!!!.

Duke qenë se ka punuar fort per kete dite, ai ka mundur te kete te veten edhe nje nga vilat e “Rolling Hills” ne Tirane. Shtëpia e Blendit është një ndër me luksozet në Shqipëri, e pajisur me oborr të gjelbëruar e me pishinë.

Orenditë janë nga ato më me stil, e të kombinuara aq bukur. Në këtë shtëpi, ai kalon pjesën më të bukur të ditës, pasi ka pranë bashkëshorten dhe dy vajzat simpatike.

Advertisement