Monday , May 23 2022

Nderhyrje plastike? Nuk do ta besoni kur të shikoni këtë foto të Eli Farës. Ja si dukej ajo para 31 vitesh

Advertisement

Eli Fara eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun e saj pervec zerit te bukur ajo eshte dhe nje femer e bukur. Ajo ditën e sotme ka ndarë në Instagram një foto të saj 31 vite më parë dhe duket si një ikonë e modës dhe bukurisë të atyre viteve si gjithmone e bukur dhe plot sharm.

Ja cfare shkruan ajo:”1989! Korçë”, shkruan krah fotos ku Eli ka qenë 22 vjeç dhe tiparet e saj janë mjaft dominuese dhe harmonike me fytyrën.

Ne i urojme dite te bukura.

Advertisement