Thursday , May 19 2022

Sot ajo është një nga moderatoret më të njohura në vend, por a e gjeni dot kush është kjo vogëlushe në këtë foto?

Advertisement

Tashmë prej disa vitesh, Bieta Sulob e shohim në ekranin e Top Channel ku duket se ka terhiqur te gjithë publikun. Mirëpo, askush nuk e dinte se Bieta Sulon e kemi parë shumë më herët në ekran, e madje kur ajo ishte në moshë fare të vogël. Bieta e ka konfirmuar edhe vete se ka luajtur në filmin e njohur shqiptar “Djali elastik”, dhe kishte rolin e motrës 5-vjeçare të aktorit kryesor.

“Jam unë 5-vjeç. Madje kam pasur edhe oferta të tjera pas këtij filmi, por s’më lanë prindërit se ishte lodhje për një fëmijë”.- ka treguar moderatorja.

Advertisement