Thursday , July 7 2022

Po këto ç’patën? Ironia e Arbanës për Xhemin. Vajzat thumbojnë Eneda Tarifën

Advertisement

Arbana Osmani ka postuar nje foto me djalin e saj teksa te dy bashke presin Halloween-in. E sigurisht qe nuk mund te mungonte komenti plot humor i Xhemit, e cila i ka thene se po vjen Viti i ri dhe Arbana akoma nuk ka lindur. Ne anen tjeter pergjigja e Arbanes ka qene mjaft ironike dhe ka thumbuar Eneda Tarifen.

“Je gazmore si tip, kot s’thone”.- ka shkruajtur Arbana. Ju do thoni c’lidhje ka?

Mbremjen e djeshme e ftuar tek “Shiko kush Luan”, Eneda eshte pyetur se cfare mendimi ka per ish moderatoret e Portokallise dheajo ka thene per Xhemin se i duket tip gazmor.

E pra, ironite pushtuan rrjetin./kryefjala

Advertisement