Monday , June 27 2022

Nuk e nxjerr asnjëherë në publik. Shikoni sa është rritur vajza e Inis Gjonit

Advertisement

Këngëtarja e njohur Inis Gjoni i ka suprizuar te gjithe ndjekesit e saj me nje sere kombinimesh me te voglen e saj kete vere. Ne fotot e publikuara ne rrjetin social Instagram ato ngjajne si dy modele te verteta. Ato shfaqen te dyja duke qeshur dhe te veshura  me ngjyre te bardhe. 

Inisi dhe vajza e saj, perhere duke sjellje nje pasqyrim te njera-tjetres, ne postimet e pak diteve me pare, shfaqen me rroba banje ngjyre roze. Keto foto i kane bere ndjekesit te komentojne edhe per shkak te vogelushes e cila duket nje kopje e mamit pervecse elegances se Inisit.

Inisi do te ndaje te tjera kombinime me shoqen e saj me te mire ne ditet ne vijim. Ajo ka sjell dhe ide se si mund te visheni fare thjeshte me femijet tuaj pervecse ka ndare me ndjekesit pamjet me te bukura me vajzen e saj.

Advertisement