Monday , May 16 2022

E pazakontë në kohë izolimi, përmbyset kamioni me ushqime në Elbasan. Shoferi në gjendje të rëndë

Advertisement

Një aksident, ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Paulesh të Peqinit.

Siç bëhet e ditur, kamioni me targa maqedonase ka dalë nga rruga dhe shoferi shoferi në gjendje të rëndë, niset me urgjencë drejt Tiranës.

Sipas të dhënave, aksidenti ka ndodhur nga fakti se shoferi ishte në një moment përgjumjeje.

Kamioni ishte i mbushur me mallra ushqimore./newsbomb

Advertisement