Monday , May 23 2022

Shpejtesi e frikshme 220 km/h ne Tirane-Elbasan, policia kap shoferin dhe ka dy fjalë…

Advertisement

Policia rrugore ka kapur nje drejtues mjeti qe levizte me shpejtesi te frikshme prej 220 km/ore ne aksin e rruges Tirane-Elbasan, ne Sauk.

Radari 📸 dhe polici👮‍♂ të shpëtojnë jetën.

Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.

221 km/h në aksin Sauk – Teg,🛣✈✈✈✈🙏🙏🙏❗❗❗

Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,🚑 por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës🚑

Stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë🛫

Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një🏠 destinacion të sigurt.

🚔🚔🛣🚔🚔

Mos shpejto të arrish aksidentin!

Advertisement